Enter your keyword

Farby - Tynki - Lakiery

Mieszalniki:

W naszym ofercie znajdziesz także mieszalnik farb Tikkurila, farb i tynków KABE oraz tynków żywicznych LAKMA. Dzięki temu możemy uzyskać dowolny kolor.

Farby, tynki i lakiery:

Studio Farb Tikurilla

W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór farb Tikkurila. Zarówno do twojego wnętrza jak i ścian zewnętrznych. Jeżeli zależy Ci na jakości oraz dobrej cenie to wybierz farby Tikkurila.

Studio Farb Beckers

Wysoka jakość to synonim farb Beckers. Oczywiście nie mogło ich zabraknąć w naszym sklepie. Przyjdź i sprawdź nasz szeroki wybór tej marki.

Farby Dulux

Dulux jest najbardziej rozpoznawalną marką farb na świecie. W naszym sklepie także jest dostępna. Przyjdź i sprawdź nasz asortyment.

Farby Jedynka

Farby Jedynka to dobre i tanie rozwiązanie dla twoich wnętrz i elewacji. Jeżeli szukasz ekonomicznego rozwiązania to jedynka jest dla Ciebie.

Farby Nobiles

Farby Nobiles wyróżniają się na rynku dużym nasyceniem  barw oraz ciekawymi opcjami kolorystycznymi. To dobry wybór dla twojego wnętrza.

Farba akrylowa Cynkal

CYNKAL jest gruntoemalią akrylową do malowania powierzchni stalowych, ocynkowanych, żeliwnych i metali lekkich (jak aluminium, miedź, mosiądz). Łatwo się rozprowadza i zachowuje trwałość barw.

Farby Kabe

Farby Kabe to bardzo dobra marka szwajcarskiego pochodzenia. To idealne rozwiązanie dla twojej elewacji czy też wnętrza.

Farby Malfarb

Malfarb istnieje na rynku już od 1982 roku. To Polska marka farb zarówno do twoich wnętrz jak i elewacji. Farby te charakteryzują się dobrym stosunkiem ceny do jakości.

Impregnaty do drewna Tikkurila

Impregnaty do drewna Tikkurila to  skuteczne płyny o bardzo dobrych właściwościach. W naszym sklepie posiadamy szeroki wybór impregnatów tej marki.

Lakiery do drewna Dukra

Lakier do drewna Dukra tworzą twardą powłokę, odporną na ścieranie i wodę. Podkreśla naturalną strukturę drewna, podnosi odporność na promienie słoneczne oraz inne czynniki atmosferyczne. Mieszanina wysokiej jakości dyspersji sprawia, że lakier jest odpowiedni do malowania mebli, drzwi, boazerii oraz innych elementów dekoracyjnych wewnątrz pomieszczeń.

Lakiery do drewna Domalux

Lakiery do drewna Domalux to jedne z najczęściej wybieranych lakierów w Polsce. Początki marki sięgają 1991 roku. Lata doświadczeń sprawiły iż Domalux to idealny wybór dla twojego drewna.

Lakiery i podkłady do drewna Vidaron

VIDARON to marka produktów do ochrony i dekoracji drewna. Marka inspirowana Skandynawią, której mieszkańcy pojęli sekretne techniki korzystania z bezcennego daru, jakim jest drewno. Nauczyli się umiejętnie z niego korzystać, czule dbając, aby nie straciło żadnego ze swoich walorów.

Lakiery do drewna Drewnochron

Marka Drewnochron to grupa najbardziej znanych w Polsce produktów do ochrony i dekoracji drewna na zewnątrz pomieszczeń. Rozwijając się zgodnie z najnowszymi trendami na rynku, wykorzystując przy tym swoją wiedzę o drewnie i wieloletnie doświadczenie oraz wymaganiach konsumentów, Drewnochron stałe doskonali oferowane produkty oraz proponuje asortyment najnowszej generacji.

Lakiery do drewna Golden Lazur

Profi Golden Lazur to produkty wysokiej jakości, które ochraniają drewno przed warunkami atmosferycznymi. Dodatkowo markę tą cechuje się wysoką wydajnością oraz równomiernym kolorem.

Impregnaty do drewna Jedynka

Impregnaty do drewna Jedynka charakteryzują się trwałymi kolorami oraz skutecznym odpychaniem wilgoci. Dla swojego impregnatu z woskiem Jedynka zdobyła nagrodę „Konsumencki lider jakości 2015”.

Artykuły budowlane:

W naszym sklepie posiadamy szeroki wybór artykułów budowlanych. Znajdziesz u nas gipsy budowlane, szpachlowe oraz zaprawy klejowe i murarskie. Wszystkie produkty renomowanych producentów:

Art. ogrodnicze i dodatki:

Posiadamy duży wybór:

 • akcesoriów malarskich,
 • akcesoriów szlifierskich,
 • kosmetyków do pielęgnacji samochodów,
 • produktów dla majsterkowiczów,
 • narzędzi,
 • śrub, nakrętek oraz podkładek,
 • różnych dekoracji, w tym welurowych,
 • listw przypodłogowych,
 • produktów ogrodowych,
 • ziemię, korę oraz zrębki,
 • tapet Tikkurila,
 • spinaczy oraz zacisków

Chcesz poznać pełną ofertę naszego sklepu?

Przejdź do oferty