Enter your keyword

Lakiery samochodowe i Materiały lakiernicze

Mieszalniki:

W naszym ofercie znajdziesz także mieszalniki lakierów samochodów Debeer, Valspar oraz Spies & Hecker.

Lakiery samochodowe i materiały lakiernicze:

Lakiery samochodowe Valspar & Debeer

De Beer Refinish jest jedną z marek Valspar. De Valspar Corporation, jest jedna z największych fabryk lakierów na świecie. Dzięki wysokiej skuteczności działania,Valspar jest w stanie zaoferować na całym rynku światowym kompaktowy i kompletny system lakierniczy wysokiej jakości do naprawy samochodów w konkurencyjnej cenie.

Lakiery Spies & Hecker

Marka Spies Hecker jest wiodącym dostawcą produktów do renowacyjnego lakierowania samochodów osobowych, które opracowuje już od 1882 roku. Od początku istnienia, dostarczamy naszym klientom innowacyjne systemy produktowe najwyższej jakości oraz solidne wsparcie techniczne i szkoleniowe.

Produkty marki Boll

Firma BOLL powstała w 1993 roku w Zielonej Górze. Zajmuje się dystrybucją szerokiej oferty środków chemii samochodowej oraz dodatków lakierniczych. Posiadamy szeroki asortyment tej marki w naszym sklepie.

Produkty marki Ranal

Firma RANAL to producent materiałów lakiernictwa samochodowego od 1993 roku. Oferują produkty na bardzo wysokim poziomie. Przyjdź do naszego sklepu i sprawdź produkty tej polskiej marki.

Produkty marki Novol

NOVOL to międzynarodowa firma zajmująca się produkcją materiałów dla lakiernictwa samochodowego. Od początku istnienia liczyła się wysoka jakość, dlatego wszystkie produkty wytworzone są z wyselekcjonowanych surowców dostarczanych z całego świata w oparciu o nowoczesną technologię. Posiadamy szeroki wybór produktów tej marki.

Produkty marki Redpaint

Redpaint to lakiery bardzo dobrej jakości. Posiadają dobry połysk, doskonałą rozlewność oraz 100 % transparentności.

Lakiery U-POL

Lakiery U-POL tworzą solidną grubowarstwową powłokę, a przy tym bardzo szybko się utwardzają. Lakier ten idealnie nadaje się do polerowania po utwardzeniu.

Produkty marki Multi Fuller

Multi Fuller ma w swoim pakiecie duży asortyment do renowacji karoserii. Przyjdź do naszego sklepu i sprawdź nasz szeroki wybór produktów tej marki.

Produkty marki Bekra

Produkty marki Bekra są bardzo często polecane przez lakierników. W linii Bekra najbardziej popularne są szpachlówki.

Szpachlówka Economy

Szpachlówka Economy to bardzo dobry stosunek jakości do ceny.

Szpachlówka Master Bold

Szpachlówka Master Bold to przede wszystkim jakość i nowoczesna technologia. Łatwa aplikacja oraz bardzo krótki czas utwardzania to wizytówka tej marki.

Szpachlówka Sprint

To uniwersalna szpachlówka o bardzo dobrych właściowściach. Jest bardzo łatwa w nakładaniu i idealna w obróbce ręcznej. Posiada wszystkie cechy najlepszej szpachlówki.

Produkty marki Farecla

Pasty wykończeniowe Farecla są znane na całym świecie. Nadaje się zarówno do ręcznego jak i mechanicznego polerowania. Jest odpowiednia dla wielu typów powierzchni.

Produkty marki 3M

Pasty polerskie 3M są bardzo cenione wśród lakierników za wszechstronność zastosowań oraz szybkość polerowania.

Produkty marki Koch Chemie

Ten niemiecki producent wyróżnia się wysoką jakością oraz długoletnim doświadczeniem w branży kosmetyków samochodowych. Jeżeli szukasz czegoś z górnej półki to produkty Koch Chemie są dla Ciebie.

Lakiery Car-Rep

Car-Rep to specjalistyczne lakiery w sprayu. Odporne na temperaturę oraz zmienne warunki atmosferyczne. Tworzą twardą powłokę odporną na zadrapania.

lakier-car-rep

Produkty K2

Produkty marki K2 to specjalistyczne preparaty do pielęgnacji twojego samochodu. Posiadamy szeroki asortyment K2 w naszym sklepie.

Papiery ścierne Indasa & Sunmight

W naszym sklepie znajdziesz papiery Indasa oraz Sunmight. Są to papiery bardzo dobrej jakości bardzo często uzywane przez lakierników.

Zaprawki;

W naszym sklepie znajdziesz także zaprawki lakierów samochodowych.

Chcesz poznać pełną ofertę naszego sklepu?

Przejdź do oferty